Jak zacząć

Jak zacząć przygodę z CrossFitem?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z CrossFitem, wpadnij do nas pogadać a my wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję. Możesz zacząć swoją przygodę u nas na trzy sposoby:

 

 

W CrossFit Ursynów zaczynamy swoją przygodę z CrossFit od 3 poziomów zajęć:

 

INTRO to pierwsze zajęcia dla osób ZACZYNAJĄCYCH swoją przygodę z CrossFitem.

W trakcie INTRO czeka Was wprowadzenie teoretyczne, a następnie Wasz pierwszy CrossFitowy trening.
Dowiecie się dlaczego warto ćwiczyć w grupie oraz jakie korzyści daje różnorodność naszych treningów i dlaczego powinniśmy wykonywać ruchy wielostawowe.
Każde zajęcia są skalowane i dopasowane do kondycji oraz formy osób ćwiczących – nie trzeba się obawiać, jeżeli ktoś miał długą
przerwę w sporcie, spokojnie – CrossFit jest dla każdego.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia INTRO dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z CrossFitem, które odbywają się w każdą SOBOTĘ o godz. 12.15.

Koszt zajęć to: 0 PLN!

 

BEGINNERS CLASS to zajęcia przeznaczone dla osób POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH, które poznały już technikę podstawowych ćwiczeń wykorzystywanych w CrossFit. Na tych zajęciach staramy się zwiększać intensywność treningu, ale wciąż nie jest ona priorytetem. Bazując na odpowiednich progresjach rozwijamy Cię jako kompletnego sportowca.

 

WOD to docelowa forma zajęć w CrossFit. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które znają już technikę ćwiczeń wykonywanych na treningu, znają terminologię i potrafią utrzymać prawidłową technikę ćwiczenia wraz ze wzrostem INTENSYWNOŚCI. Intensywność jest kluczem do osiągania celów treningowych w CrossFit. Rozgrzewka to czas który poświecisz na przypomnienie technik ćwiczeń, które tego dnia będziesz wykonywał na WOD, przygotowanie sprzętu a następnie. Po części głównej zajęć poświęcimy czas na rozciąganie i poprawę mobilności.