Czym jest CrossFit?

Czym tak naprawdę jest „ten CrossFit” i dlaczego warto go trenować?

Czym jest CrossFit?

CrossFit to wytrzymałościowo-siłowy system treningowy, którego głównym celem jest rozwój ponadprzeciętnej sprawności fizycznejbla, bla, bla, moglibyśmy Cię zanudzać nudnymi regułkami i definicjami ale CrossFit to przede wszystki niepowtarzalne doświadczenie zupełnie innego rodzaju treningu.
Nie mówimy jak wszyscy, że jesteśmy „najlepsi” bo to słowo już dawno „wybrzmiało” w naszym języku. Mówimy raczej „spróbuj”, a doświadczysz czegoś, czego z pewnością nie można znaleźć w innym klubie.

CrossFit jest przede wszystkim systemem, z którego na całym świecie korzystają elitarne jednostki specjalne – Navy Seals, Grom, Formoza, Komandosi… czy może być coś bardziej przekonującego?

Wysoka intensywnośćzmienność i ruchy funkcjonalne z wykorzystaniem sprzętu: sztang, kettli, piłek lekarskich, skrzyń, kółek gimnastycznych, drążków w akompaniamencie mocnej muzyki. Krócej opisać się tego po prostu nie da.

Pod okiem naszych trenerów każdy może spróbować CrossFit’u – niezależnie od wieku, płci, kondycji czy doświadczenia treningowego.
Przygotuj się tylko na jedno, będziesz rywalizować z samym sobą, za każdym razem kiedy przekroczysz próg naszego klubu.

W CrossFit Ursynów doskonalimy wszystkie dziesięć cech motorycznych:

Czego możesz się spodziewać?

Relacja z CrossFit Ursynów  jest jak udany romans z dużą liczbą bodźców, jakiej u nas doświadczysz. Ostrzegamy, że możesz zintensyfikować swoje przywiązanie do tego sportu, więc uważaj kiedy zrobisz pierwszy krok w naszą stronę.

Błogostan po wydzielaniu się endorfin i oksytocyny oraz radość i spełnienie po przeżywaniu intensywnych przeżyć na wysokiej adrenalinie sprawiają, że nie jesteś w tym sam i dołączasz do zgranej społeczności o tej samej pasji.

Jakie korzyści daje nam CrossFit?

  • Dzięki treningowi CrossFit’owemu spalisz ok. 550 kcal

  • Zbudujesz atletyczną, proporcjonalną sylwetkę

  • Podkręcisz solidnie metabolizm na kolejne 72 godziny

  • Zwiększysz mobilność w stawach

  • Zwiększysz wydzielanie endorfin, będziesz szczęśliwszy i sprawniejszy

  • Staniesz się częścią tzw. CrossFit Community – czyli CrossFitowej społeczności ludzi, którzy się wspierają i spędzają ze sobą aktywnie czas

Moglibyśmy rozpisywać się tutaj bez końca, jednak najlepszą wizytówką CrossFitu jest spróbowanie zajęć w naszym klubie.

Zobacz to na własne oczy!

Zapisz się już dziś