Intro

Darmowe zajęcia wprowadzające w świat CrossFit!

INTRO to darmowe zajęcia wprowadzające na których czeka Was krótka część teoretyczna, omówienie fundamentalnych ruchów w CrossFicie a następnie Wasz pierwszy CrossFit’owy trening!

Dowiecie się dlaczego warto ćwiczyć w grupie oraz jakie korzyści daje różnorodność naszych treningów i dlaczego powinniśmy wykonywać ruchy funkcjonalne na wysokiej intensywności. Każde ćwiczenie może być skalowane czyli dopasowane do kondycji oraz formy osób ćwiczących – nie trzeba się obawiać, jeżeli ktoś miał długą przerwę w sporcie. Wyzwanie, motywacja w grupie,  adrenalina, pot, wysoka dawka endorfin, oraz głośna muzyka to satysfakcja gwarantowana!

KIEDY SĄ ZAJĘCIA?

Zapraszamy na darmowe zajęcia INTRO dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z CrossFitem, które odbywają się w każdą SOBOTĘ o godz. 12.15. Zajęcia trwają 60 minut. Nie obowiązują zapisy na zajęcia. Wystarczy przyjść 10 min przed treningiem!

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA?

CrossFit przeznaczony jest dla każdego, lecz preferowany dla twardych charakterów nie bojących się wyzwań! Nie musisz posiadać świetnej kondycji , nieprzeciętnej sprawności, 6-pack na brzuchu czy rozbudowanych mięśni by zacząć, ale musisz zacząć żeby je mieć!

SPALONE KALORIE: ok. 550 kcal

KOSZT ZAJĘĆ: 0 PLN!

Zapisz się na darmowy trening!

Podejmij wyzwanie i przyjmij zaproszenie do świata CrossFit!

    Śmiało! Zapraszamy na trening!

    Zapisz się już dziś