Rekomendacje

Sprawdź opinie o naszym Box’ie, zapisz się i bądź częścią naszej CrossFit’owej Rodziny!

Atmosfera w boxie na Ursynowie jest naprawdę niepowtarzalna! Widząc wszystkich „gladiatorów” CrossFitu jako początkujący mam poczucie pełnej akceptacji i wzajemnej mobilizacji. No dobra, jak trener Karol mówił na początku „Andrzej, ty weź różową sztangę”, to mnie to trochę wkurwiło ale efekty widzę od razu!

Andrzej Twarowski
Sandler Training Polska (Co-Owner)
Ojciec dziewiątki dzieci – z jedną i tą samą żoną!

Na pierwszy trening przekonała mnie moja żona Tosia Sadurska, która też u nas trenuje – wsadziła do samochodu i zawiozła do boxa. Poszliśmy na intro i już zostaliśmy,minęły ponad dwa lata od tamtego momentu. Wcześniej trenowałem trochę na siłowni, ale bez trenera i odpowiedniego planu szybko kończył mi się zapał. Teraz jest i jedno i drugie, a do tego fajna, rodzinna atmosfera. Na tyle fajna, że i mi udało się wciągnąć do boxa kolejne osoby.

Igor Sadurski
Twórca Vegan Butcher

Kiedyś przypadkiem brat Bartosz Filipowicz, który również u nas trenuje, zabrał mnie na INTRO i od razu mi się spodobało! Nie tylko wiem jak i co mam ćwiczyć – zawsze jest trener, który wytłumaczy jak wykonać jakieś ćwiczenie. Nie można też nie wspomnieć o świetnej atmosferze, która panuje w boxie. Na pewno długo tu zabawię!

Artur Filipowicz
Topowa Dycha
TOP 10 najpopularniejszych polskich Youtuberów, którego śledzi ponad milion fanów!

(…) Jest jednak coś jeszcze, co zrozumiałem dopiero po dołączeniu do CrossFit Ursynów i kilku miesiącach treningu. To nie jest typowa „siłownia” z ładną nazwą „CrossFit”. To społeczność ponad wszystko. Banda ludzi, na pozór innych, którzy mają podobne cele, uwielbiają sport, wspierają się nawzajem, nie wywyższają się, służą pomocą, dobrym słowem, radą, doświadczeniem. Chciałem lepiej wyglądać i być silniejszym. Dostałem wspaniałych ludzi, a wygląd i siłę dostałem jako efektem ubocznym. Możecie mnie spotkać, prawie codziennie o godzinie 6:30, gdzie razem ekipą pozytywnych świrów, dokonujemy rzeczy, o których nie myśleliśmy jeszcze pół roku temu.

Mirek Burnejko
Vloger MiroBurn i właściciel chmurowisko.pl.

Nie zostałbym z tym CrossFitem tak długo, gdyby nie trenerzy z CrossFit Ursynów – przyszedłem i się zakochałem w miejscu. SERIO, atmosferę tworzą ludzie. A w CrossFit Ursynów są po prostu zajefajni ludzie. A więc jak zastanawiacie się nad jakimiś sportem, uchem, dodajcie sobie CrossFit do listy – pójdźcie raz na intro a raz na klasy dla początkujących i zobaczcie czy wam się to spodoba. Jak tak, to wiecie co robić.

Jakub Gutkowski
Bloger, programista