Cyprian Majcher

  • Certified CrossFit Level 1 
  • Certified CrossFit Level 2 
  • CrossFit Judge
  • CrossFit Elite Athlete
  • Owner CrossFit Ursynów
  • Owner Miasteczko CrossFit

Rozpoczynał przygodę z CrossFitem już w 2011 r. na pierwszych zawodach w Polsce! Jest czołowym zawodnikiem CrossFit kat. Elite, który brał udział w największych zawodach CrossFit w Polsce – Amarok East Side Challenge, Battle of Europe i Medieval Games – zajmując miejsca w TOP 5.

Jest etatowym reprezentantem Polski w rugby, który toczy batalie o awans do czołówki na świecie.
Zdobył cztery tytuły Mistrza Polski z Lechią Gdańsk, Budowlanymi Łódź S.A, trzykrotny Puchar Polski oraz trzy mistrzostwa Polski w olimpijskiej odmianie rugby siedmioosobowego. Brał udział w największych i najbardziej prestiżowych turniejach na świecie – Dubaj Rugby Sevens, Serendib International Cup-Sri Lanka oraz Heineken Amsterdam Rugby Sevens grając z najlepszymi zawodnikami światowego rugby. Podwójnie zdobył Mistrzostwo Europy z reprezentacją Polski do lat 20, podwójne vice-mistrzostwo Polski juniorów oraz wystąpił na Akademickich Mistrzostwach Świata w Portugalii.

Zaliczył sezon w angielskiej lidze z najstarszą drużyną na świecie – Manchester Rugby Club jako zawodnik pierwszej XV oraz trener drużyn juniorskich i przygotowania motorycznego.

Występował jako reprezentant polski we wszystkich kategoriach wiekowych, czego podsumowaniem było uzyskanie tytułu dla najlepszego zawodnika młyna w Polsce oraz najlepszego zawodnika Pucharu Polski Rugby 7.

Obecnie pełni także funkcję członka Komisji Gier i Dyscypliny w Polskim Związku Rugby.

Przez pięć lat był także golfistą, który zakończył swoje zmagania zawodnicze jako drugi zawodnik w Międzynarodowych Mistrzostwach Warszawy z handicapem 19.

Prowadzi także podcast Elite Mentality by Cyprian Majcher, audycje dla osób pragnących poznać sposób myślenia, nawyki i mentalność ludzi, którzy osiągnęli mistrzowski poziom w swoich dyscyplinach.

Śmiało! Zapraszamy na trening!

Zapisz się już dziś