FAQ

Często zadawane pytania

                                                Zanim się z nami skontaktujesz sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi poniżej.

Nasze programowanie jest układane przez profesjonalnych i certyfikowanych trenerów w mezocyklach, by zapewnić każdemu niedźwiedzowi jak najlepsze rezultaty – Forging Elite Fitness. Znajdziesz je codziennie na naszej wewnętrznej grupie na Facebook’u CrossFit Ursynów. Programowanie nie jest powszechnie publikowane a dostęp do niego mają tylko nasi klubowicze.

Jedyne benefity, które honorujemy to te płynące z Twojego świetnego samopoczucia po skończony treningu.
Oferujemy Ci wysoką jakość treningu a więc dbamy też o Twoje bezpieczeństwo. Nie honorujemy żadnych kart umożliwiających wchodzenie do tysięcy obiektów sportowych w Polsce jednocześnie.

Przy karnecie OPEN 30 lub 90 dni podpisujesz naszą umowę na czas nieokreślony, którą możesz wypowiedzieć w każdej chwili! Okres wypowiedzenia to 30 dni. Warunki są proste i przejrzyste a ze szczegółami zapoznasz się w umowie członkowskiej w recepcji klubu,

Chcemy zapewnić Ci najwyższą jakość podczas naszych zajęć, dlatego chcemy prowadzić je w kameralnych grupach max. do 18 osób, byś mógł wynieść z nich jak najwięcej. W naszym klubie na każde zajęcia obowiązują zapisy, których możesz dokonać w bardzo szybki i prosty sposób. Zaloguj się do portalu klienckiego PerfectGym, bądź uruchamiając naszą aplikacje mobilną dla klubowiczów PerfectGymGo i zarezerwuj wybrane przez siebie zajęcia. Jeśli jesteś gościem naszego klubu, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Jako nasz klubowicz, pobierz na swojego smartfona darmową aplikacje PerfectGymGo ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Możesz to zrobić również logując się do portalu klienckiego PerfectGym
Wejdź w zakładkę ‘Rezerwuj zajęcia’, wybierz odpowiednie dla siebie zajęcia i zarezerwuj miejsce. Tyle! Jeśli nie ma miejsc, wpisz się na listę rezerwową i gdy tylko się zwolni, dostaniesz powiadomienie push na swojego smartfona.
Jeśli nie zjawisz się na wybranych przez siebie zajęciach, pamiętaj by je odwołać! Możesz to zrobić do 60 min. przed trenigniem. Jeśli tego nie zrobisz, możliwość rezerwowania zajęć przez aplikacje i portal kliencki zostanie zablokowana na okres 14 dni i będziesz mógł zrobić to tylko w recepcji boxa, bądź telefonicznie.

Niezbędnym narzędziem, które pozwoli Ci się zapisać na zajęcia w dosłownie 7 sec. jest nasza darmowa aplikacja mobilna Perfect Gym Go! Będziesz na niej dostawał powiadomienia o wolnych miejscach, zmianach trenerów prowadzących, możliwości wejścia na zajęcia z listy rezerwowej czy bardzo szybko będziesz mógł/mogła zrezygnować z rezerwacji do 60min. przed zajęciami.

Aby ściągnąć aplikację mobilną Perfect Gym Go, należy pobrać ją ze Sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS)

Wygodną koszulkę, spodenki nie krępujące ruchów i buty sportowe na zmianę – najlepiej z płaską podeszwą.

Od niemal dwóch lat istnienia boxa jeszcze nikt nie wyszedł z naszych zajęć usprawiedliwiając to brakiem sił czy umiejętności. Ob­cią­że­nia i wer­sje ćwi­czeń do­bie­ra­my in­dy­wi­du­al­nie dla każ­de­go uczest­ni­ka od­po­wied­nio do je­go umie­jęt­no­ści. Wybierz odpowiednie dla siebie zajęcia z naszego grafika, bądź skontaktuj się z nami a my udzielimy Ci niezbędnych wskazówek.

Jasne. Rozumiemy czasem, że chcesz wyjechać na wakacje! Przysługuje Ci 30 dni zawieszenia rocznie do dowolnego wykorzystania. Wystarczy, że wyślesz do nas maila, bądź przekażesz nam na recepcji info 7 dni wcześniej.

Pewnie. Możesz wynająć szafkę w naszym klubie, która będzie Twoją własnością 24h na dobę. Koszt takiej szafki to 40 PLN/msc. Możesz podzielić się szafką z Twoją zaufaną osobą dzieląc w ten sposób koszt o połowe.

Mamy ultraszybki światłowodowy internet, więc możesz korzystać bez limitu! Zapytaj na miejscu o hasło i korzystaj do woli.

Load More