Na tej stronie znajdziecie najświeższe oferty pracy w naszym BOX'ie CrossFit Ursynów. Sprawdź czy nie mamy również czegoś dla Ciebie i już dzisiaj dołącz do energicznego zespołu Bears of CrossFit 🙂

Recepcjonistka & Promotorka CrossFit Ursynów

Obecnie poszukujemy przebojowej, energicznejdobrze zorganizowanej i lubiącej pracę wśród ludzi osobyktóra nieco wyrówna poziom testosteronu, w przewadze męskiego TEAMu CrossFit Ursynów!

Oferujemy:

>> Pracę w klimatycznym, afiliowanym BOX'ie w samym centrum Ursynowa,
>> Elastyczne godziny pracy (od pn-pt w godz.17-20:30), dodatkowe godziny do ustalenia,
>> Podstawę wynagrodzenia plus bonusy w zależności od wyników sprzedaży,
>> Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Oczekujemy:

>> Przebojowości i wysokiej energii w kontakcie z ludźmi
>> Mile widziane doświadczenie pracy w recepcji klubu
>> Zaangażowania w powierzone obowiązki,
>> Zainteresowania CrossFit'em

Zakres obowiązków:

>> Obsługa klientów w systemie fitnet,
>> Wsparcie działań promocyjnych w social mediach,
>> Sprzedaż usług i produktów CF Ursynów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
crossfitursynow@crossfitursynow.pl