Intro

Darmowe zajęcia wprowadzające w świat CrossFit!

INTRO to darmowe zajęcia wprowadzające na których czeka Was krótka część teoretyczna, omówienie fundamentalnych ruchów w CrossFicie a następnie Twój pierwszy CrossFit’owy workout! Jednym słowem poznajesz CrossFit od podszewki.

Ale nie będziemy Cię tu zalewali zbędnymi nudnymi definicjami, bo CrossFit to przede wszystkim mega doświadczenie, które trzeba poczuć na własnej skórze! Wyzwanie, motywacja w grupie, adrenalina, pot, wysoka dawka endorfin, oraz głośna muzyka. To jest to co lubimy najbardziej.

Dowiesz się dlaczego warto ćwiczyć w grupie oraz jakie korzyści daje różnorodność naszych treningów i dlaczego powinniśmy wykonywać ruchy funkcjonalne na wysokiej intensywności. Każde ćwiczenie może być skalowane czyli dopasowane do kondycji oraz formy osób ćwiczących – nie trzeba się obawiać, jeżeli ktoś miał długą przerwę w sporcie.

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Działamy w każdą SOBOTĘ o godz. 12.15.
Zajęcia trwają 60 minut.
Wystarczy wpaść do nas 10 min przed treningiem! That’s it!

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA?

CrossFit przeznaczony jest dla każdego, lecz preferowany dla twardych charakterów nie bojących się wyzwań 😉 Otóż to.
Wierzymy, że nie musisz posiadać świetnej kondycji , nieprzeciętnej sprawności, 6-pack na brzuchu czy rozbudowanych mięśni by zacząć… ale musisz zacząć żeby to wszystko mieć.

KOSZT ZAJĘĆ:
U nas pierwsze zajęcia próbujesz za free!

Zapisz się na darmowy trening!

Podejmij wyzwanie i przyjmij zaproszenie do świata CrossFit!

    Wpadnij do nas na pierwszy trening!

    Zapisz się już dziś