Dlaczego CrossFit?

Dlaczego warto trenować w CrossFit Ursynów?

Jak wygląda trening?

Podczas treningu crossfitowego stwarzamy atmosferę przyjemnej rywalizacji i entuzjazmu, w której motywujemy się nawzajem do wykrzesania z siebie jeszcze więcej sił.

Każdy wynik i postępy w treningach zapisywane są na tablicy a następnie publikowane na wewnętrznej Facebook’owej grupie. Tam trafiają też WODy przed każdym kolejnym dniem według zasady “EXPECT THE UNEXPECTED” czyli oczekujemy nieoczekiwanego, zupełnie jak w życiu.

BOX CrossFit Ursynów

W CrossFit Ursynów możecie rzucać sztangę na podłogę, używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie!

Treningom, zarówno tym grupowym jak i indywidualnym, towarzyszy mocna muzyka, która dodatkowo podnosi poziom adrenaliny, by za każdym razem dać z siebie 100%.

To wszystko w surowym, industrialnym klimacie cegły, betonu, ocieplonym dużą ilością światła dziennego – sprawdź sam jak wyglądają zajęcia w naszym BOX’ie.

CrossFit to alternatywny system treningowy
dla znudzonych ćwiczeniami w zwykłej siłowni lub na fitnessie.

Czego możesz się spodziewać?

Relacja z CrossFit Ursynów  jest jak udany romans z dużą liczbą bodźców, jakiej u nas doświadczysz. Ostrzegamy, że możesz zintensyfikować swoje przywiązanie do tego sportu, więc uważaj kiedy zrobisz pierwszy krok w naszą stronę.

Błogostan po wydzielaniu się endorfin i oksytocyny oraz radość i spełnienie po przeżywaniu intensywnych przeżyć na wysokiej adrenalinie sprawiają, że nie jesteś w tym sam i dołączasz do zgranej społeczności o tej samej pasji.

CrossFit to nie jest zwykły trening
BOX CrossFitowy to nie jest zwykła siłownia!

Jakie korzyści daje nam CrossFit?

  • Dzięki treningowi CrossFit’owemu spalisz ok. 550 kcal

  • Zbudujesz atletyczną, proporcjonalną sylwetkę

  • Podkręcisz solidnie metabolizm na kolejne 72 godziny

  • Zwiększysz mobilność w stawach

  • Zwiększysz wydzielanie endorfin, będziesz szczęśliwszy i sprawniejszy

  • Staniesz się częścią tzw. CrossFit Community – czyli CrossFitowej społeczności ludzi, którzy się wspierają i spędzają ze sobą aktywnie czas

Moglibyśmy rozpisywać się tutaj bez końca, jednak najlepszą wizytówką CrossFitu jest spróbowanie zajęć w naszym klubie.

Wpadnij do nas na pierwszy trening!

Zapisz się już dziś