Dlaczego CrossFit?

Dlaczego CrossFit?

 

Podczas treningu crossfitowego stwarzamy atmosferę przyjemnej rywalizacji i entuzjazmu, w której motywujemy się nawzajem do wykrzesania z siebie jeszcze więcej sił. Każdy wynik i postępy w treningach zapisywane są na tablicy a następnie publikowane na wewnętrznej Facebookowej grupie. Tam trafiają też WODy przed każdym kolejnym dniem według zasady "EXPECT THE UNEXPECTED" czyli oczekujemy nieoczekiwanego, zupełnie jak w życiu.

System treningowy stworzony dla mocnych charakterów, poszukujących przygód, singli, ojców, matek, bohaterów swojego życia, którym też czasem brakuje motywacji. Wiek 18+.

CrossFit to nie jest zwykły trening a BOX CrossFitowy to nie jest zwykła siłownia. W CrossFit Ursynów możecie rzucać sztangę na podłogę, używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie! Treningom, zarówno tym grupowym jak i indywidualnym, towarzyszy mocna muzyka, która dodatkowo podnosi poziom adrenaliny, by za każdym razem dać z siebie 100%. To wszystko w surowym, industrialnym klimacie cegły, betonu, ocieplonym dużą ilością światła dziennego - sprawdź sam jak wyglądają zajęcia w naszym BOX'ie. 

CrossFit to alternatywny system treningowy dla znudzonych ćwiczeniami w zwykłej siłowni lub na fitnessie. 

Relacja z CrossFit Ursynów  jest jak udany romans z dużą liczbą bodźców, jakiej u nas doświadczysz. Ostrzegamy, że możesz zintensyfikować swoje przywiązanie do tego sportu, więc uważaj kiedy zrobisz pierwszy krok w naszą stronę. Błogostan po wydzielaniu się endorfin i oksytocyny oraz radość i spełnienie po przeżywaniu intensywnych przeżyć na wysokiej adrenalinie sprawiają, że nie jesteś w tym sam i dołączasz do zgranej społeczności o tej samej pasji.

Moglibyśmy rozpisywać się tutaj bez końca, jednak najlepszą wizytówką CrossFitu jest spróbowanie zajęć w naszym klubie.

 
Wpadnij na pierwsze zajęcia i przekonaj się sam/a!

Chcesz być na bieżąco?

Polajkuj nasz profil na Facebooku!

Chcesz sam spróbować?

Zapisz się na nasze darmowe zajęcia!

Jakie korzyści daje nam CrossFit?

  • - Dzięki treningowi CrossFit'owemu spalisz ok 550 kcal,
  • - Zbudujesz atletyczna, proporcjonalną sylwetkę,
  • - Podkręcisz solidnie metabolizm na kolejne 72 godziny,
  • - Zwiększysz mobilność w stawach,
  • - Zwiększysz wydzielanie endorfin, będziesz szczęśliwszy, sprawniejszy i staniesz się częścią tzw. CrossFit Community - czyli CrossFitowej społeczności ludzi, którzy się wspierają i spędzają ze sobą aktywnie czas.

Więcej o tym czym jest CrossFit, przeczytasz na naszej stronie Czym jest CrossFit.