W Sandlerze mamy taki claim reklamowy „Finding Power in Reinforcement”. Pokazujemy, że nie da się nauczyć nowych skutecznych, nawyków sprzedażowych w trakcie pojedynczego szkolenia. Trzeba wdrażać w praktyce nowe umiejętności i cały czas trenować, podnosić swoje umiejętności pod okiem coacha. Brzmi znajomo?

Na pierwszy trening przekonała mnie moja żona Tosia Sadurska, która też u nas trenuje – wsadziła do samochodu i zawiozła do boxa. Poszliśmy na intro i już zostaliśmy,minęły ponad dwa lata od tamtego momentu. Wcześniej trenowałem trochę na siłowni, ale bez trenera i odpowiedniego planu szybko kończył mi się zapał. Teraz jest i jedno i […]

Kiedyś przypadkiem brat Bartosz Filipowicz, który również u nas trenuje, zabrał mnie na INTRO i od razu mi się spodobało! Nie tylko wiem jak i co mam ćwiczyć – zawsze jest trener, który wytłumaczy jak wykonać jakieś ćwiczenie. Nie można też nie wspomnieć o świetnej atmosferze, która panuje w boxie. Na pewno długo tu zabawię!

Vloger MiroBurn i bloger chmurowisko.pl. Jest jednak coś jeszcze, co zrozumiałem dopiero po dołączeniu do CrossFit Ursynów i kilku miesiącach treningu. To nie jest typowa „siłownia” z ładną nazwą „CrossFit”. To społeczność ponad wszystko. Banda ludzi, na pozór innych, którzy mają podobne cele, uwielbiają sport, wspierają się nawzajem, nie wywyższają się, służą pomocą, dobrym słowem, […]

Nie zostałbym z tym CrossFitem tak długo, gdyby nie trenerzy z CrossFit Ursynów – przyszedłem i się zakochałem w miejscu. SERIO, atmosferę tworzą ludzie. A w CrossFit Ursynów są po prostu zajefajni ludzie. A więc jak zastanawiacie się nad jakimiś sportem, uchem, dodajcie sobie CrossFit do listy – pójdźcie raz na intro a raz na […]

BOX TRIP 2015 – CROSSFIT URSYNÓW – bloger CrossFit. Po przejściu dosłownie paru kroków, na ulicy Lachmana 3, wśród wysokich wieżowców znajduje się budynek, który już na pierwszy rzut oka różni się od wielu tego typu miejsc. Wszystko to za sprawą dużych okien, umiejscowionych niemal z każdej strony boxa, które przede wszystkim powodują dwie rzeczy. […]

Kurwa, polecam 100%. Byłem i na pewno wrócę po więcej bo to co tam zobaczyłem to prawdziwe złoto.

Kompetentni, profesjonalni i zawsze uśmiechnięci trenerzy oraz atmosfera jaka tworzą wraz z klubowiczami sprawi, że będziesz wracać każdego dnia po kolejną dawkę pozytywnej energii. Przyjdź i sprawdź. Już po jednym treningu zostaniesz dumnym niedźwiedziem.

Fajne miejsce, świetna atmosfera (mimo, że jestem z innego miasta czułem się jak u siebie), profesjonalne podejście do każdego z osobna. Nic tylko wylewać poty!

Super miejsce, trenerzy, klimat, organizacja. To wszystko sprawia, że nawet z mojego „Rembrige” chce mi się dojeżdżać na drugi koniec Warszawy.

Iza

Klimatyczne miejsce. Fajna atmosfera, pozytywni ludzie i dobry wycisk na treningu. Polecam!

Nie ma lepszej i bardziej obiektywnej oceny niż przez obserwacje rozwoju osób ćwiczących w danym klubie. Widzę osoby, które osiągają fenomenalne rzeczy dzięki kompetentnym trenerom i świetnej atmosferze na treningach. Tutaj nie musisz ćwiczyć. Tu chcesz to robić! Wiec jeśli nie czujesz, że codziennie stajesz się lepszą wersją siebie lub nie odnajdujesz się na zajęciach […]

Bears of CrossFit

CrossFit to dla nas filozofia życia, która pozwala czerpać z niego pełnymi garściami. To radość przesuwania granic własnej wytrzymałości. Odkryliśmy w nim sposób na życie i nastawienie, które sprawia, że każdego dnia budzimy się lepsi, wytrwalsi, mamy ludzi na których możemy liczyć i razem w jednej społeczności z każdym dniem idziemy do przodu.

Naszą misją jest inspirowanie ludzi do osiągania najwyższych rezultatów sportowych i celów osobistych. Jesteśmy po to, aby pomagać i inspirować do bycia najlepszą wersją siebie, nie tylko w sporcie, ale i w życiu. Naszą misją jest zaprowadzić Cię tam, gdzie jest Twój cel.

CrossFit Ursynów to przede wszystkim ludzie. Jestesmy grupą pasjonatów, którzy spotkali się w jednym miejscu. Tworzymy niepowtarzalną atmosfere dzięki której chcemy zarażać swoją pasją innych. W naszym boxie nigdy nie będziesza anonimowy. Przychodząc do nas, stajesz się częścią naszej społeczności!

BOX CROSSFIT URSYNÓW W LICZBACH

Rok otwarcia
2015
Dni w tygodniu otwarci
7
Liczba WODów w tygodniu
54
Powierzchnia BOXa (m2)
320